Týždeň boja proti drogám

23.11.2018

Tretí novembrový týždeň patril tradične v našej škole boju proti drogám. Nezameriava sa iba na sprostredkovanie informácií o drogách a ich dôsledkoch na telesný a psychický vývoj človeka, ale hlavne na akcie zdôrazňujúce zdravý životný štýl, formovanie pozitívneho prístupu k sebe, k svojmu telu, k spolužiakom a okoliu.

V rámci tohto týždňa sme realizovali tieto aktivity:

1. Prezentácie s protidrogovou tematikou v jednotlivých triedach prispôsobené veku žiakov.
  2. Realizácia plagátov na tému "Prečo vravím drogám nie!" a ich výstavka v priestoroch spojovacej chodby našej školy.
  3. Športové dopoludnie "Športom proti drogám" - efektívne využívame voľný čas a upevňujeme si svoje zdravie (turnaj v  vybíjanej).
  4. Kvíz "Čo viem o drogách"- súťažili sme v triedach v rámci skupín.